Dejte sbohem i tomu nejodolnějšímu líčení díky odličovacímu oleji

DOKONALÉ ODLÍČENÍ ODLIČOVACÍM OLEJEM…

Důkladné čištění a odlíčení pleti jistě patří mezi nejdůležitější kroky v péči o pleť.

Na trhu existují různé typy odličovacích přípravků: micelární vody, odličovací mléka, dermatologická mýdla, čistící gely…

Profesionální maskéři však preferují odličovací oleje.

Vysvětlím Vám proč.

Podkladové make-upy, BB krémy, tvářenky, oční stíny jsou rozpustné s tuky. Právě proto je to olej, který mnohem více než jiný typ odličovače, usnadňuje fázi odličování. Důkladně a lehce odstraní dlouhotrvající líčení, profesionální i voděodolný make-up. Olej stačí lehce rozetřít na obličej a on doslova „odlepí“ i ty nejodolnější textury.

Líčení, nečistoty, přebytečný maz nebo každodenní znečištění, to vše olej snadno zdolá bez jakýchkoliv agresí na pokožce. Právě naopak. I mastná pleť nebo pleť s aknózní tendencí může používat k odličování olej.

Odličovací olej Fantômette od Douces Angevines je rostlinný fluid, jemný pro pokožku (100% aktivních látek je přírodního původu a 99,08% pochází z biologického zemědělství). Respektuje rovnováhu pleti, i té nejcitlivější, rozpustí i ten nejodolnější make-up.  Pleť je jako samet !

fantomette-nettoyant-demaquillant-bio (1)

Fantomette je také oblíbeným produktem herečky, Kamily Janovičové, krásné a statečné Aničky z pohádky „Tajemství staré bambitky„. 🙂

kamila 3

Máte chuť jej vyzkoušet?

Koupíte na e-shopu Příroda v nás – 100 ml za 1 090 Kč.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *