Dodejte na podzim vašemu obličeji světlo

Letos na podzim nabídněte vašemu obličeji světlo v podobě dvou pečujících přípravků od Douces Angevines, které pleti dodají zpět všechen jas. 

Pudr z „rostlinného zlata“ dodá vaší pleti světlo

Lumiere je oživující pleťová gomáž, která dokonale vyčistí obličej od všech nečistot, odstraní odumřelé buňky a zjemní pleť. Během chvilky dodá nesrovnatelný jas. Pleť je vyčištěná, okysličená a může lépe vstřebávat následnou péči.

Lumiere je gomáž, kterou si připravíte sami během pár vteřin. Příprava: 1 kávová lžička gomážního pudru, 2 kávové lžičky vody nebo Lotion VirginaleA máte hotovo!

Pro zjemnění gomáže můžete přidat pár kapek čistícího fluidu Fantomette.

lumiere-poudre-de-gommage-vegetal-vivifiant-visage-bio

 

Pramen mládí pro zářící obličej

Čistý vitální fluid proti stárnutí, Maravilia, předává vaší pleti svoji ochrannou energii, aby pleť získala zpět svůj jas, vitalitu a tonus. Aktivně chrání pleť proti vnějším agresím, volným radikálům, znečištění, které významně urychlují proces stárnutí. Se svými 47 vzácnými rostlinami a květinami představuje péči, která obsahuje vůbec nejvíce aktivních látek ze všech produktů!

Maravilia je vhodná pro všechny typy zralé pleti při změně ročního období. Může se rovněž používat střídavě s jinou denní péčí, např. Flamenca. Vůně tohoto vzácného fluida vás zavede do kouzelného lesa, kde se budete cítit dokonale chráněná.

 

Maravilia        

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *