IO Ce Que Je Suis – nový, čistý a přírodní parfém značky Douces Angevines

Francouzský průkopník na poli bio kosmetiky, značka Douces Angevines, uvádí na trh svou první eau de parfum, jedinečný přírodní produkt, plod dlouhých let výzkumů.

Po dlouhých letech výzkumů bylinkářka a zakladatelka francouzské značky Douces Angevines, paní Michèle Cros, konečně přichází se SVÝM parfémem. Parfém se100 % přírodní vůní, bez syntetických molekul a konzervantů, je skutečným rostlinným kocentrátem extrémní kvality a svede nejednu z žen.

Parfém, který nás příblíží k počátkům

Tvůrkyně jedinečné řady pečujících kosmetických fluid (cosméto-fluides®), pocházejících ze zahradních rostlin, snila o vytvoření parfému s vůní vzácného keře původem ze Středního východu, Labdanum. Harmonie tohoto zcela nového složení mohla být naplněna díky úzkostlivě vyselektovaným surovinám z obrovské zahrady kolem dílny/laboratoře nacházející se v Soucelles, ale rovněž ze všech čtyř koutů světa:

  • Myrha, která spřádá propojení se zemí; má ryze ženský charakter,
  • Bushman Candle pocházející z Jižní Afriky, úžasná starodávná substance, jemná a sladká, objevená teprve před dvěma roky,
  • velmi vzácný bílý indický Santal,
  • a nejpřekvapivější ingrediencí je dřevo z Peru, Palo Santo, které používají šamani, aby navázali kontakt s dušemi.

Ingredience (80,6% celkového složení je BIO certifikované a zbylých 19,4% jsou divoce kvetoucí rostliny, čisté a přírodní) jsou naprosto okouzlující a jméno vůně: IO Ce Que Je Suis („To jsem já“) je zcela význačné. Vůně je plodem ručního destilování, vzniklého na základě pradávných gest, udržovaných malou skupinou expertů a nadšenců z Douces Angevines ze srdce Anjou.

 

Tak čisté vůně nebylo ještě nikdy dosaženo. Složení vůně tvoří suroviny, které nás vrací zpět k původnímu parfémářství a ještě více k samotné historii lidstva tím, že čerpá bohatství našich předků. „IO Ce Que Je Suis“ je univerzální parfém, který proniká do duše a oslavuje to posvátné, co je v každém z nás. Jakmile parfém naneseme na pokožku, cítíme dobití novou energií, konejšení mateřskou a ochrannou aurou.

CENA: 2 790 Kč / 50 ml

V ČR k dostání výhradně na e-shopu Přírody v nás.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *