Jak se zbavit váčků pod očima? Pár „slow“ přírodních tipů…

Objevte ta nejlepší doporučení jak se zbavit váčků pod očima a mít opět svěží a odpočatý pohled!

 

Na rozdíl od kruhů pod očima, jsou váčky nejčastěji výsledkem špatného vylučování odpadních látek a nahromadění vody a/nebo tuků v oblasti vnitřního koutku oka.

Zbavit se váčků pod očima je složitější proces. V těch nejvážnějších případech pomůže jedině chirurgický zákrok. V ostatních případech mohou pomoci pečující přípravky na bázi rostlinných olejů z rýžových otrub, arnika nebo calophyllum, díky tomu, že dokáží aktivovat mikrocirkulaci a jsou proslulé pro své odvodňující schopnosti.

Stačí ráno a večer aplikovat 1 kapku oleje (calophyllum nebo arnika) na ukazováček a následně o sebe třít oba ukazováky. S „naolejovanými“ ukazováčky potom jemně, ale dostatečně dlouho, masírujeme váčky z vnější strany směrem dovnitř. Při masáži provádíme velmi lehké tlaky a masírujeme, dokud se olej úplně nevstřebá. Pokud použijete příliš mnoho oleje, efekt bude zcela opačný!

Tato péče je účinná při dlouhodobém opakování, tak neztrácejte naději. Její účinky budou o to viditelnější, pokud masáž zkombinujte s těmito prověřenými radami našich babiček:

– Každodenní aplikace péče na oční kontury se slaměnkami a/nebo aloe vera.

Příroda v nás k péči o oční kontury doporučuje Božský fluid LIA od Douces Angevines s obsahem zeleného čaje a heřmánku, které odvodňují a zbavují oční kontury váčků.

lia-fluide-yeux-levres-haut-de-gamme-anti-age-bio

– Dvakrát týdně dopřejte vašim očím odpočinek a použijte relaxační masku na oči.

– Náplast z brambory. Ukrojíme si tenký plátek syrové brambory. Rozkrojíme jej na dva půlměsíce, které na patnáct minut aplikujeme na spodní víčko. Brambora má, díky obsahu škrobu, vyhlazující a zároveň odvodňující účinek.

– Dva pytlíky vyluhovaného, ale studeného, zeleného nebo heřmánkového čaje. Nechte rovněž 15 minut působit.

– Vatové tampony namočené květinovou vodou z vilínu nebo chrpy, které položíme na 10 minut na zavřené oči a odpočíváme. Odvodňující účinek zaručen.

Tip Přírody v nás: Udělejte si relaxační oční masku za pomocí květinové Lotion Virginale od Douces Angevines. Dva vatové tampony navlhčete Lotion Virginale, položte na víčka a nechte 10 minut působit. Váš pohled bude svěží a odpočinutý!

virginale-lotion-tonique-bio-aux-4-fleurs

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *