https://www.facebook.com/prirodavnas.cz

Jarní probuzení pleti

V zahradě u Douces Angevines se objevují první fialky. Je den po jarní rovnodennosti a v zahradě lze spatřovat již novou energii, jarní vibraci.

Měsíc březen nás vyzývá, abychom přivítali tuto obnovu, opustili zimní spánek, zbavili se toxinů, nahromaděných během zimy, a v lehkosti se posunuli k jaru.

V tomto přechodovém období, přicházíme s sezónním rituálem pro jas a čistotu všech typů pleti.

Na konci zimy může naše pleť vypadat zašedle, unaveně. Objevují se malé pupínky, jelikož pokožka je velmi zatížená z důvodu zvýšené funkce jater během zimy.

1 – POUŽITÍ PEELINGU PRO OBNOVU ZÁŘIVÉ PLETI

🌿 každé 2 týdny gomáž obličeje

Gomáž Lumière obsahuje pudr z přesličky a ozdravující manuku, které pleť čistí, zjemňují odstín a dodají pleti okysličení. Nanáší se jemnou masáží na vyčištěnou pleť, po působení se opláchne čistou vodou.

🌿 1 x týdně tělový peeling jako jarní detoxikační kúra

Tělový gomážní pudr Au jardin de Jasmine se vmasírovává do pokožky celého těla krouživými tahy. Odstraňuje z pokožky odumřelé buňky.

gommage visage et gommage corps

2 – VYČIŠTĚNÍ PLETI PRO JASNÝ ODSTÍN

Po gomáži obličeje, naneste masku Opaline, která obsahuje čistící pudr z bílého jílu, zjemňující ovesný pudr a esenciální oleje ze sladkého pomeranče a élémi. Maska se nanáší na celý obličej a krk, mimo oční kontury. Nechte 5 minut působit, poté smyjte vlažnou vodou.

Rozjasní odstín, předchází vzniku nedokonalostí, probouzí jas pleti.

3 – DETOX CELÉHO TĚLA

Pro zbavení pleti toxinů, vyčištění a regeneraci použijte 21 denní kúru Baume de Flore na obličej a tělo.

Na obličej: aplikuje se jako denní péče na celý obličej a krk.

Na tělo: nanáší se na břicho (oblast žaludku a jater), solar plexus a hrudník (dýchání), pro podpoření detoxikace organismu.

Masque purifiant et soin visage et corps

 
🌿 Tip pro smíšenou, mastnou, nebo pro pleť s nedokonalostmi.

Večer naneste fluid Précise na partie, které chcete čistit, jako sérum. Následně použijte Baume de Flore na celý obličej.

4– TVARUJTE POSTAVU A NAJDĚTE OPĚT LEHKOST

Pomozte tělu v jeho přirozených funkcích vylučování a zpevněte postavu s fluidem Gazelle. Fluid naneste masáží na břicho, hýždě, stehna, boky nejlépe po sprše jako 3 měsíční kúru.

Gazelle fluide sculptant raffermissant bio

🦋 TIP OD NAŠÍ VÍLY  🦋

Během těchto kúr doporučujeme jíst hlavně rostlinnou stravu podle tohoto jednoduchého pravidla: dávejte si na talíř maximum zelených potravin, ovoce, zeleninu semínka a luštěniny zelené barvy!🌱
routine beaute printemps Douces Angevines

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *