KOSMETIKA PODLE DOUCES ANGEVINES

Ani krémy, ani oleje, ale Cosméto-fluides® (kosmetická fluida), opravdové tekuté rostlinné zlato, představují kouzelnou formuli značky Douces Angevines.

Cosméto-fluides®: představují extrémně rafinované spojení rostlinných olejů extrahovaných za studena, přírodních výtažků z citrusů, květin, esenciálních olejů, listů a pryskyřice, macerátů získaných z čerstvých rostlin vypěstovaných ve vlastní zahradě nebo sběrem v přírodě.

Výhody: na rozdíl od krémů, kosmetická fluida neobsahují vodu. Jsou tedy složeny ze 100 % aktivních složek rostlinného původu. Každý fluid obsahuje v průměru dvacítku rostlinných výtažků. Formule pocházejí z prastarých znalostí a jsou všechny vyráběny ručně bylinkářkami v dílně Douces Angevines. Zcela ignorují jakoukoliv chemickou manipulaci. K přeměně rostlin ve vzácné pečující a zkrášlující elixíry používají výhradně obnovitelné energetické zdroje ze slunce a měsíce.

Fluida – „přátelé pokožky“: harmonicky koncentrované, na aplikaci stačí pár kapek. Tyto rostlinné synergie mají ultra-jemnou texturu, která se do pleti krásně vstřebá a jejich vůně má blahodárné léčivé účinky. Jakmile jsou absorbovány do pleti, poskytují nenahraditelný pocit spokojenosti a jemnosti.

Extrémní pozornost věnovaná během dlouhých týdnů procesu výroby, preciznost výhradně ruční práce, jedinečná osobitost rostlin, to vše dává každému kosmetickému fluidu jedinečnou identitu a reflektuje umění bylinkářek.

label_100bio   label_100plantes  label_fluides-dynamises   label_cosmebio  label_animaux

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *