Douces Angevines

KDO JSOU DOUCES ANGEVINES?

Kouzelné ženy – bylinkářky

Znalost léčivých rostlin byla historicky lidovým umem, který měly hlavně ženy. Tyto ženy měly velmi blízko k přírodě, byly zároveň bylinkářkami, léčitelkami a trochu kouzelnicemi…Ve středověku jejich zahrady burcovaly náboženské autority, které je nazývaly čarodějnicemi…Jejich ohnivý konec je známý.

Douces Angevines jsou dnes ženy vnímající úžasnou moc rostlin, kultivující svou zahradu krásy, společně sbírající divoké rostliny v srdci přírody. Jejich oblíbený produkt: všechny ty, věnované nevinné dětské duši, příští kráse světa…

CueilleusesEquipe

KOSMETIKA PODLE DOUCES ANGEVINES

label_100bio   label_100plantes  label_fluides-dynamises   label_cosmebio  label_animaux

Ani krémy, ani oleje, ale Cosméto-fluides® (kosmetická fluida), opravdové tekuté rostlinné zlato, představují kouzelnou formuli značky Douces Angevines.

Cosméto-fluides®: představují extrémně rafinované spojení rostlinných olejů extrahovaných za studena, přírodních výtažků z citrusů, květin, esenciálních olejů, listů a pryskyřice, macerátů získaných z čerstvých rostlin vypěstovaných ve vlastní zahradě nebo sběrem v přírodě.

Výhody: na rozdíl od krémů, kosmetická fluida neobsahují vodu. Jsou tedy složeny ze 100 % aktivních složek rostlinného původu. Každý fluid obsahuje v průměru dvacítku rostlinných výtažků. Formule pocházejí z prastarých znalostí a jsou všechny vyráběny ručně bylinkářkami v dílně Douces Angevines. Zcela ignorují jakoukoliv chemickou manipulaci. K přeměně rostlin ve vzácné pečující a zkrášlující elixíry používají výhradně obnovitelné energetické zdroje ze slunce a měsíce.

Fluida – „přátelé pokožky“: harmonicky koncentrované, na aplikaci stačí pár kapek. Tyto rostlinné synergie mají ultra-jemnou texturu, která se do pleti krásně vstřebá a jejich vůně má blahodárné léčivé účinky. Jakmile jsou absorbovány do pleti, poskytují nenahraditelný pocit spokojenosti a jemnosti.

Extrémní pozornost věnovaná během dlouhých týdnů procesu výroby, preciznost výhradně ruční práce, jedinečná osobitost rostlin, to vše dává každému kosmetickému fluidu jedinečnou identitu a reflektuje umění bylinkářek.

Všechny produkty jsou veganské a nejsou testované na zvířatech.

Čisté a živé pečující produkty od Douces Angevines, které mají duši, zakoupíte v eshopu.

Jsme hrdým distributorem značky Douces Angevines v ČR. V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás kontaktujte.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *