Kosmetická fluida

Ani krémy, ani oleje, ale kosmetická fluida®, opravdové tekuté, rostlinné zlato, jsou kouzelnou formulí značky Douces Angevines  již více než 20 let.

136_2206

Kosmetická fluida® představují extrémně rafinované spojení pryskyřic a macerátů z čerstvých květin a rostlin (60%), vzácných rostlinných olejů lisovaných za studena (30%), drahocenných esenciálních olejů (Néroli z Tunisu, Jasmín z Egypta, Agarové dřevo z Laosu…), pozvolna destilovaných párou (10%) .

Váš zkrášlující fluid přináší do srdce Vaší pleti velké množství přírodních aktivních látek a nezanechává mastný film. Je velmi ekonomický: k uspokojení Vaší pokožky stačí pár kapek.

Výjimečné vlastnosti 

Žádný vodní základ: na rozdíl od krémů, kosmetická fluida neobsahují vodu. Jsou tedy složeny ze 100 % aktivních složek rostlinného původu. 95 -100 % ingrediencí je v bio kvalitě. Každý fluid obsahuje v průměru 20 rostlinných výtažků (více než 40 u božské pleťové řady).

Žádná aditiva, dokonce ani ta, která jsou u bio kosmetiky povolena: díky svým antiseptickým vlastnostem si fluida dokáží sama, přirozeně uchovat své vlastnosti.

Žádné esterifikované oleje, ani ty, v bio kosmetice běžně používané: caprylic capric triglyceride, coco caprylate caprate, decyl oletate aj.