Skutečná role vůní

Od pečujícího kosmetického produktu se požaduje především, aby učinil pleť krásnou, svěží, zdravou, zářivou, aby se jeho účinnost projevila přirozenou krásou bez náznaku klamu či umělosti. Produkty Douces Angevines odpovídají na tento první požadavek a zdaleka u něj nekončí.

136_2222

Na rozdíl od syntetických vůní, jdou čisté rostlinné vůně kosmetických fluid za pouhou povrchovou emoci, která je rychle zapomenuta. Starodávní Mistři parfémáři umějí vytvořit přírodní vůně, které hluboce ovlivňují stavy naší duše…a zdraví naší pokožky, která přímo reaguje na naše nálady.

Douces Angevines přenesly tyto pradávné vědomosti do svých produktů a vybírají rostliny a květiny nejlépe adaptované na požadovaný fyzický vliv (citlivá pleť, mastná pleť….).

 Zkrášlující fluidy koncipované jako parfémy

« Nos » Michèle Cros je vnímavým architektem jedinečného tvoření chemické harmonizace mezi tisícovkami přírodních molekul, blížícího se komponování obrazu či sochy.  Tato práce na vibračním vyvážení energií, mimochodem v kosmetice naprosto ojedinělá, zvyšuje účinnost každého z našich fluid, zvyšuje jejich dobu uchování a nejskvostnějšími vůněmi Přírody potěší duši.