Péče o obličej

S našimi čistícími, relaxačními nebo rozjasňujícími ošetřeními pleti se odstín vaší pleti rozsvítí a naleznete hluboký pocit pohody. Vyrovnaná a svěží krása vaší pokožky je zrcadlem vaší duše.

Thé blanc, Fleurs bleues (Bílý čaj/Modré květy)

Komfortní teplo ručníků z organické bavlny a účinky našich originálních čajů dělají z tohoto ošetření skutečnou chvíli očisty a okysličení pro všechny typy pleti. Hloubkově čistící rituál, respektující přirozenou rovnováhu pleti.

136_2187

Herbes et Fleurs du Jardin (Byliny a květy ze Zahrady)

Toto ošetření je založeno na pradávných metodách, používajících „hrsti“ bylin a květin ze zahrady. Nalezněte hluboké propojení s přírodou a vstupte do kontaktu s pocity velké jemnosti a zahalení.

136_2188

Dana®

Pro krásu všech královen…Regenerační ošetření na obličej a tělo inspirované technikami fascia-beauté®, přináší celkové uvolnění a hlubokou vitalitu.

Předehra k ošetření: uvolňující rituál pro nohy s teplým odvarem z rostlin. Následuje, pomalá uvolňující masáž zad s vůněmi citrusů. Poté, masáž šíje, uvedení tkání do pohybu.

Očarování obličeje: odlíčení, čištění, probuzení napětí pleti. Jemná gomáž. Stimulace obličeje, pomalá tepání horkými bylinkovými pytlíčky. Smyslová masáž obličeje, dekoltu a vlasové pokožky.

Božská maska, vitalita a rozjasnění odstínu pleti, s aplikací zpevňující péče na poprsí, břicho a ruce.

Závěrečná aplikace intenzivních fluid Maravilia nebo Magnifica, Lia na oči a rty, ochutnávka bylinného čaje pro krásu (Thé de Beauté).

136_2189

Naše ošetření jsou prováděna vyškolenými profesionály, následně jsou upraveny na míru, upřednostňují jemnost doteku, bez použití neosobních přístrojů.
Kosmetické salony praktikující ošetření Douces Angevines najdete v „Kde nás v ČR najdete?„.