Originální a krásný vánoční dárek – přírodní vykuřovadla do místnosti od Douces Angevines!!

Je naší velkou radostí Vám, u příležitosti oslav konce roku, představit novinku od Douces Angevines!

Les Petites Sagesses („Drobná moudra“), 100 % přírodní vonné pudry

Michèle Cros pokračuje ve své cestě k počátkům parfému a přichází s jemnými, zdravými vykuřovadly pro každodenní použití.

Vykuřovací pudry Douces Angevines jsou složeny výhradně z přirozeně nasušených rostlin, následně rozmělněných v jemný prášek a z čistých pryskyřic, ručně nadrcených pomocí brusu z lávového kamene. 100% ingrediencí je rostlinného původu.  Jemné spalování na dně vody, které Douces Angevines vřele doporučují, umožňuje rozptýlení rostlin a pryskyřic, aniž by shořely, a uvolnění pouze jejich přirozených aromatických složek.

Les Petites Sagesses zvou ke každodennímu vychutnání si blahodárných a kouzelných vůní.

Začínáme dvěma prvními výtvory:

Hozo

Pro očistu

Pudr Hozo (v jazyku Navajo znamená: « stav toho, jež je v souladu se světem ») zmírňuje všechny stopy negativity, čistí energetickou atmosféru místnosti, podporuje otevření světu a kráse. V úctě k indiánské tradici, Šalvěj bílá a Prérijní pelyněk ze zahrady Douces Angevines, cedrové jehlice, mísí své vůně s pryskyřicemi z Kopálu, Myrhy a Breu z Amazonie v delikátně pryskyřičné harmonii.

 

Nour

Pro propojení

Pudr Nour (světlo) přináší vnitřní klid srdci a duši. Jeho delikátní kouř nese do ovzduší velmi jemnou harmonii. V úctě k súfistické tradici, její jemné spirály snoubí květinovou vůni pupenů Světlé růže, svěžest jalovce, Šalvěj lékařskou se vzácnými pryskyřicemi kadidla –  Benjoin, Myrha, Storax.

 

vykuřovadla

 

Vykuřovací sady zakoupíte od 10. listopadu na e-shopu Přírody v nás nebo u vybraných prodejců.

S láskou a přáním kouzelných okamžiků<3

Tým Přírody v nás

logo_priroda_v_nas – kopie

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *