Předvánoční rozhovor s Kamilou Janovičovou

Talentovaná, mladá herečka, Kamila Janovičová, se narodila 26. 9. 1992 v Ostravě. V roce 2008 začala studovat obor herectví na Janáčkově konzervatoři a gymnáziu v Ostravě. Od roku 2013 Kamila žije v Praze, kde studuje činoherní herectví na DAMU.

Během studia v Ostravě hostovala v divadle Komorní scéna Aréna ve Strindbergově Hře snů, ve Slezském divadle Opava ztvárnila postavu Luisy v Schillerově tragédii Úklady a Láska, či mladou lady de Winter ve Třech mušketýrech. V Cooltouru hrála v projektu Squat, který se úspěšně snažil převést sitcomový televizní žánr na jeviště.

Poprvé se objevila v televizi jako Veronika v seriálu 4Teens. Do podvědomí se dostala hlavně v pohádce Tajemství staré bambitky, kde ztvárnila hlavní roli nebojácné, svéhlavé a sympatické Aničky.

Kamču jsem poprvé potkala letos na podzim na festivalu „Zdraví a duše“ v Ostravě. K našemu stánku jí doslova „přivála“ kouzelná, ženská Eau de Parfum od Douces Angevines a já jsem okamžitě věděla, že bych s ní chtěla spolupracovat! Tak moc se mi její krásná, éterická bytost ke značce hodila. Neváhala jsem ji oslovit s nabídkou dělat mediální „tvář“ Douces Angevines v České republice a Kamila souhlasila!

V minulém týdnu jsme se s Kamčou potkaly v Café Louvre na Národní a tady je výsledek našeho setkání, doplněný o krásné fotky z podzimního focení 🙂

Ať se Vám pěkně čte!

12318492_10204352643250761_1000151976_o

Martina: Ahoj Kamčo. Od našeho zářijového setkání už uplynul nějaký ten pátek…Jak se máš?

Kamila: Ahoj. Blíží se Vánoce, a tak u mě dochází ke každoročnímu zmatku – končí semestr, nemám žádné dárky, chci už být doma, ale musím ještě tamto zařídit a tohleto udělat… a zároveň už se chci zastavit a načerpat pohodovou atmosféru. Obávám se, že ta přijde až dvacátého čtvrtého kolem třetí odpoledne (tedy pokud nebudu ještě narychlo balit dárky).

Martina: V čem Tě teď můžeme vidět?

Kamila:  Hraju ve dvou představeních ve studiu Švandova divadla. Jmenují se Maryšo! Evo! Dom! a Chaplinovy děti. Hrajeme je pod souborem Spektákl. Na přelomu září a října jsem točila studentský film, který bude mít premiéru v lednu v Bio Oku. Moc se na něj těším. Časem by ho měli vysílat ČTArt.

12325611_10204352642970754_1794763122_o

Martina: Čemu se ráda věnuješ mimo jeviště / ve volném čase? Co je Tvojí vášní?

Kamila:  Mám to štěstí, že je mojí vášní to, co dělám. Ale taky moc ráda vařím, čtu nebo trávím čas s přáteli.

Martina: Jsi mladá, krásná. Prozraď nám, dodržuješ nějaký speciální režim? Sport? Dieta? Jsi vegetariánka?

Kamila:  Existuje nějaký vysokoškolský režim? 😀  Pohybu mám dost ve škole (akrobacie, tréninky, tanec) a piju hlavně vodu (sladké limonády mi už teď ani nechutnají). Ještě musím zapracovat na dostatečném spánku. Mám problémy s atopickou pletí, takže se musím nedobrovolně vyhýbat laktóze (zbožňuju sýry). Vegetarián nejsem, ale maso skoro nejím. Recepty bez masa mi přijdou mnohem zajímavější a chutnější. Přispívá tomu i to, že dědeček je výborný řezník, takže už mi jen tak nějaká tlačenka nezachutná.

12342958_10204352643090757_733762984_o  12342958_10204352643090757_733762984_o

Martina: Máš dokonalou pleť! Jaký je Tvůj denní rituál v péči o pleť?

Kamila: Děkuji. Nevím, co považovat za rituál. Snad jen to, že jako atopik u sebe musím mít kromě telefonu, klíčů a peněženky pořád nějaký krém. Například Excipial, Norkový krém nebo klasickou měsíčkovou mast. Teď používám na noc Nuit Câline od Douces Angevines. Nádherně voní a nemusím se po ránu hned něčím mazat, protože pleť je na dotek pružnější a konečně není vysušená.

Martina: Tvůj oblíbený produkt od Douces Angevines?

Kamila: Oblíbila jsem si odličovací olej. Vždy po odlíčení mlékem nebo vodou si musím obličej opláchnout a namazat se krémem. Fantômette je první odličovací přípravek, po kterém to dělat nemusím. Používám ho od září a zatím skoro neubylo.

Martina:  Jak se těšíš na Vánoce a kde je budeš trávit?

Kamila: Těším se na rodinu, která mi v Praze neskutečně chybí. Tento semestr jsem s nimi byla jen jednou, takže budu jednoznačně doma na Moravě.

Díky moc, Kamčo, za fajn povídání a hlavně že sis udělala ve svém nabitém dni chvilku 🙂 Kouzelné Vánoce!!

 

Foto by Lukáš Šamal

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *