O mně

Jmenuji se Martina Partyková a jsem zakladatelkou značky Příroda v nás.

Na svém blogu Vás naučím jak si doma jednoduše vyrobit 100 % přírodní zkrášlující přípravky a na e-shopu Vám nabídnu slow přírodní kosmetické produkty značky Douces Angevines.

A jak to všechno začalo…?

Pět roků jsem pracovala ve středně velké firmě na pozici brand manažerky kosmetických značek. Jednalo se o konvenční, průmyslově vyráběné produkty. Tato práce mě hodně naučila, ale po pěti letech jsem začínala vážně cítit potřebu změny a osobního růstu. Tady už se zkrátka nebylo kam posouvat.

Kosmetika je jednou z mých vášní a chtěla jsem v tomto oboru zůstat, avšak pracovat s naprosto čistými, 100 % rostlinnými produkty.

A pak se začaly dít velké změny. Ne všechny jsem tehdy chápala jako dobré, ale dnes jsem za ně všechny moc vděčná. Otevřely mi totiž oči.

V té době jsem také kompletně změnila svůj životní styl – začala jsem se více věnovat sobě a vydala jsem se na cestu osobního rozvoje.

Se změnou životního stylu přišla i změna kosmetických produktů na poličkách v mojí koupelně.

Objevila jsem nový směr „Slow cosmétique“ a jeho autora Juliena Kaibecka. Začala jsem číst jeho články, sledovat videa, vyrábět domácí kosmetické přípravky a objevila jsem držitele ocenění „Slow cosmétique“, značku LES DOUCES ANGEVINES, kterou Vám dnes mohu nabídnout ve svém internetovém obchodě.

Jedním z cílů hnutí „Slow cosmétique“ je pečovat o sebe smysluplně (zdravě, ekologicky, ekonomicky).

Mně je tento směr nesmírně sympatický a blízký, proto i cílem mého webu a e-shopu bude nabídnout Vám smysluplnou a čistou péči.

Po přečtení pár článků o Douces Angevines (kouzelných bylinkářkách z kraje Anjou) na mém blogu jistě brzy pochopíte smysluplnost jejich konání a nadchnou Vás stejně jako mě svými produkty, které mají duši.❤️

Žijme a pečujme o sebe tak, ať nám to dává smysl.

S láskou,
Martina

tDSC03068

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *