O mně

Jmenuji se Martina Partyková a jsem zakladatelkou Přírody v nás a mým cílem je nabídnout vám to nejlepší z přírody v péči o vaši pleť.

Na svém blogu vás naučím jak si doma jednoduše vyrobit 100 % přírodní zkrášlující přípravky a na e-shopu vám nabídnu přírodní kosmetické produkty od bylinkářek z Anjou Douces Angevines, přírodní parfémy mladé francouzské značky Virevolte a slow kosmetiku značky Ibbeo z jiho-západu Francie.

A jak to všechno začalo…?

Pět roků jsem pracovala ve středně velké firmě na pozici manažerky kosmetických značek. Jednalo se o konvenční, průmyslově vyráběné produkty. Tato práce mě hodně naučila, ale po pěti letech jsem začínala vážně cítit potřebu změny a toužila jsem dělat něco víc smysluplného.

Kosmetika je mou vášní a chtěla jsem v tomto oboru zůstat, avšak pracovat s naprosto čistými, 100 % rostlinnými produkty!

A pak se začaly dít velké změny. Ne všechny jsem tehdy chápala jako dobré, ale dnes jsem za ně moc vděčná. Otevřely mi totiž oči.

Se změnou životního stylu přišla i změna kosmetických produktů na poličkách v mojí koupelně.

Objevila jsem nový směr „Slow cosmétique“ a jeho autora Juliena Kaibecka. Začala jsem číst jeho články, sledovat videa, vyrábět domácí kosmetické přípravky a objevila jsem držitele ocenění „Slow cosmétique“, značky LES DOUCES ANGEVINES, VIREVOLTE a IBBEO, které vám dnes nabízím ve svém internetovém obchodě. Jedním z cílů hnutí „Slow cosmétique“ je pečovat o sebe smysluplně (zdravě, ekologicky, ekonomicky).

Žijme a pečujme o sebe tak, ať nám to dává smysl. ❤️

S láskou,
Martina

tDSC03068

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *