Parfémy Virevolte

MYŠLENKA VIREVOLTE

« Nebýt úplně stejnou, ale taky ne úplně jinou. » Paul Verlaine

Jako list, který se větrem obrací, tak i my ženy jednou odhalujeme, podruhé skrýváme některé části naší osobnosti…

VIREVOLTE je řada přírodních parfémů, která nám přináší svobodu měnit vůni podle našich nálad a chutí. Někdy jsme femme fatale, jindy jednoduše krásné, přirozené.

Naše vůně jsou jako různé tváře naší osobnosti.

Proč VIREVOLTE ?

Protože toto slovo ztělesňuje silné spojení s přírodou a zároveň změnu chuti, kterou žena může mít po celý život. (Virevolte v překladu do českého jazyka znamená náhlý obrat, vývoj.)

ZROZENÍ VIREVOLTE

Věděli jste, že během života naneseme na naši pokožku v průměru 14 litrů parfému? To si jistě zaslouží naši pozornost.

« Chuť vytvořit přírodní parfémy ke mně přišla po narození mého prvního dítěte, když jsem si uvědomila, že moje miminko bylo velmi často v kontaktu s mojí pokožkou, v blízkosti oblasti, kam jsem nanášela parfém. Tak jsem si přála již dále nepoužívat parfémy s obsahem chemických a syntetických molekul. Moje přání najít přírodní, smyslné a ženské parfémy rostlo. Hledala jsem marně. A tak jsem dostala nápad vytvořit svou vlastní značku parfémů, aby ženám bylo umožněno již dále nemuset vybírat mezi přirozeností a radostí.

Takto se zrodilo Virevolte. » – Julie DESOOMER, zakladatelka Virevolte

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Julie-Desoomer-300x281.png.

NOS VIREVOLTE

Abychom v našich parfémech spojili přírodu a smyslnost, oslovili jsme talentovaného parfémáře Cyrilla Rolanda.

Cyrill vyrostl na jihu Francie, v srdci Provence, zemi tisíce vůní, kde každá pocházka je olfaktivním objevováním. Stal se parfémářem a hodně pracoval na přírodních ingdrediencích, které se staly jeho vášní.

20 let zkušeností mu pomohlo k vývoji jedinečné kolekce vůní, která ho inspirovala k vytvoření jemných parfémů.

JEDINEČNÉ PARFÉMY

Někdy nás může zklamat, když cítíme svůj parfém na jiných ženách…

My si myslíme, že parfém podtrhává naši osobnost a odlišuje nás od ostatních.

Když se naše parfémy potkají s vaší pokožkou, začne pracovat alchymie, a protože se jedná o přírodní parfémy, vůně se na vás stane jedinečnou. Každý parfém z naší řady má jedinečný podpis. 

Jedinečný způsob jak být přirozeně sama sebou!

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je sentir-parfum.jpeg.

NAŠE ZÁVAZKY

PŘÍRODA V SRDCI NAŠICH SLOŽENÍ

Protože věříme, že nejlepší parfémy jsou ty z přírody, pečlivě jsme vytvořili značku přírodních parfémů Virevolte. Naše parfémy jsou z 99,9% přírodního původu, nesou značku Cosmos Natural Ecocert a jsou lehce v přírodě rozložitelné.

V našich parfémech najdete pouze přírodní výtažky z květin, ovoce, koření, dřeva nebo pryskyřic…Tyto výtažky jsou získávány ekologickou extrakcí jako je destilace, jíž se získávají esenciální oleje, nebo extrakcí bez rozpouštědel v respektu k planetě. 

Při tvorbě našich parfémů používáme parfémový koncentrát 100 % přírodního původu, alkohol z bio obilí a vodu. 

Naše parfémy obsahují pouze ušlechtilé a přírodní složky, nenajdete v nich žádná barviva, ftaláty, parabeny, UV filtry, fixátory, ani látky narušující endokrinní systém…

81% ingrediencí pochází z ekologického zemědělství.

[Proč 99,9% a ne 100% přírodní ?] 

V každém parfému je nezbytný alkohol, který ředí koncentrát parfému. Po aplikaci parfému se alkohol rychle odpaří a naší pokožce zůstane parfémový koncentrát, který šíří svoji vůni po celý den. Alkohol používaný v parfémech a kosmetických produktech je denaturovaný, a tudíž nevhodný ke konzumaci. Tento velmi hořký denaturovaný alkohol zabraňuje nedobrovolnému požití (u dětí, zvířat…). V našem složení je denaturovaný alkohol, který používáme, jedinou složkou syntetického původu a představuje 0,1% celkového složení. Z tohoto důvodu udáváme, že obsah složek přírodního původu je 99,9%. 

Bojujeme za nový přístup pro zdravější, čistější krásu, ohleduplnější k životnímu prostředí. Vylučujeme ingredience z petrochemie. Naše štěstí nacházíme v přírodních ingrediencích, které pomalu rostou v přírodě. Naše parfémy, označené značkou Cosmos Natural od Ecocert, vám zaručují vysoce kvalitní přírodní složky.

RESPEKT KE ZVÍŘATŮM

Složení všech našich parfémovaných vod je veganské.

Neprovádíme žádné testy na zvířatech našich finálních produktů ani surovin, které je tvoří. Nepoužíváme žádnou živočišnou surovinuZakazujeme si expandovat do zemí, kde by nás nutili k testování na zvířatech.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je virevolte-parfum-naturel-vegan.jpeg.

EKO KONCEPT

Vyrobeno ve Francii.

Parfémované vody vyráběné v Provence, vedle města Grasse.

Veganské složení.

Produkty nejsou testované na zvířatech. Nepoužíváme žádné živočišné složky.

Recyklovatelný flakon.

Skleněné flakony s dřevěným vrškem u 50ml a stříbrným vrškem u 8ml. Vše kompletně recyklovatelné.

Noir délit

Přírodní složení

Parfémy obsahují 99,9% přírodních složek, z nichž 81% pochází z ekologického zemědělství.

Evropský původ

Flakony pocházejí z Evropské unie, především z Itálie. Dřevěné vršky z jasanového dřeva pocházejí z ekologicky řízených lesů z Belgie a ze Španělska.

Recyklovatelné balení

Papírové krabičky jsou vyráběny ve Francii z recyklovaného papíru, inkoust má ekologickou pečeť imprim’vert a použité lepidlo je rostlinného původu.